Најубав подарок: Рашковски доби ќерка на неговиот роденден

Генералниот секретар на Владата, Драги Рашковски по втор пат стана татко.

-Поубав поклон за роденден и не може да се добие. Денеска ни се роди Миа. Нашата керќичка, нашата принцеза. Од оваа година роденденот има друго значење“, напиша Рашковски на неговиот фејсбук профил.

Инаку, Рашковски денеска го прославува неговиот 35-роденден.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.04.2019 - 21:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега