Најголем шок кога на филм го убија татко ми: Директорката на УЈП, Лукаревска одговара на 30 прашања

По пример на Оливер Спасовски, Мила Царовска, Радмила Шекеринска и Костадин Костадинов, овој пат директорката на УЈП, Сања Лукаревска одговара на 30 секојдневни прашања.

 Лукаревска открива и дека не може без појадок, но и дека најголем шок и било кога била мала, па на филм видела како го убиваат нејзиниот татко, а тој се вратил дома жив. 

Да биде семоќна ќе најде лек за сите болести, а зборува и за нејзината функција. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.01.2020 - 15:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега