Најдоброто го остави за крај: Марјана објави провокативни фотографии на Инстаграм

Календарски летото се уште трае, а се до 22-ри септември кога ќе стартува есента, има време уште околу една недела за да се искористат последните топли сончеви зраци, плажата и времето за одмор.
 Нашата ТВ водителка Маријана Станојковска летото 2017-то го комбинираше што работно, што со одмор, бидејќи Ново лото нема простор за замена кога е во прашање Марјана. Но, за таа да ги наполни батериите, Лотарија на Македонија направија мала отстапка и во еден период кога Марјана одмараше, на нејзино место пред камери се појави колешката Елена Стојановска.
 Марјана точно знае како да се намести за позирање и да направи бура на социјалните мрежи.
 
 

 

 

13.09.2017 - 11:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа