Најавена прес-конференција на Христијан Мицкоски

Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, денеска ќе се обрати на прес-конференција.

Од партијата информираат дека прес-конференцијата ќе се одржи во 11:30 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев.

 

 

 

13.06.2018 - 11:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега