Најатрактивни огласи за работа во Македонија во моментов

Најатркативните слободни работни позции во моментов на Кариера.мк

Sales Representative локација Македонија и Косово за ManpowerGroup ЛИНК до огласот

Студентски координатор за Code Academy ЛИНК

Robotic Engineer за тимот на Matrix Global ЛИНК 

Возачи со Ц категорија - 3 работни места ЛИНК

Работа "Live booking" со почетна плата од 20.000 денари за територијата на цела Македонија ЛИНК

Царински декларант ЛИНК

Лепач на ПВЦ фолии ЛИНК

Доставувач во Нептун во Битола ЛИНК

Менаџер одговорен за магацин и логистички операции за работа во интернационална компанија  ЛИНК 

 

Product design engineer за работа во близина на Дубаи, Обединети Арапски Емирати ЛИНК 

 

 

 

19.10.2018 - 15:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега