Надвор смрзнувачка: Ова се температурите, следи нова тура снег

Ова се температурите низ Македонија, надвор кочан, а од утре повторно снег.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.01.2019 - 13:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега