Надвор пеколно топло - Ова се температурите, пред нас е силно невреме

Надвор многу топло, Македонија е во жолта фаза.

Ова се моменталните температури, а од попладне се најавува силно невреме кое ќе го има и следните денови.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.06.2019 - 12:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега