Надвор не се дише - Ова се температурите во 15 часот

Се спрема невреме, а и понатаму е пекол низ Македонија.

Ова се температурите во 15. часот низ градовите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.06.2019 - 15:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега