Надвор како да е лето - ова се темепратурите низ Македонија

 

Ова се температурите во 15 часот низ Македонија.

Надвор како да е лето.

 

 

 

22.04.2018 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега