Надвор како да е лето, навечер кочан - ова се температурите

 

Температурите над 20 степени, надвор како да е лето, а наутро и навечер е кочан.

Ова се моменталните температури во Македонија.

 

 

 

19.10.2017 - 14:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа