На запад снег цела Македонија мрзне - еве ги моменталните температури низ земјава

09.12.2013 - 22:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега