На сите им стана непријатно додека ја гледаа оваа ситуација: Јована ја збуни колешката, а таа едвај се снајде

Цел Блкан зборува за интересниот момент во емисијата „Утро со Јована и Срѓан“, кога Јована Јоксимовиќ целосно ја збунила младата колешка Јелена.

Јелан известувала за лошата состојба на патиштата, истакнувајќи дека ситуацијата ќе биде средена штом ќе запрат врнежите од снег. Но, на Јована овој одговор не ѝ се допаднал, па со право и запрашала што ќе се случи ако снегот не запре за два месеци?. По кратка непријатна пауза, Јована се прибрала, се насмевнала и досетливо одговорила.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 23:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега