На секси пратеничката и се закануваат со силување- таа жестоко возврати

Ана Паула де Силва, бразилска пратеничка, добила закани на друштвените мрежи со смрт и силување, бидејќи се појавила во впечатлива црвена тоалета со длабоко деколте на инаугурацијата.

Додека доминираа коментари со кои добиваше комплиемнти за изгледот, едни уптаува и страшни закани дека ќе биде силувана.

Де Силва е избрана во јануари со повеќе од 50.000 гласови за член на Собранието на Санта Катарина.

На заканите таа вели:

„Нема да се откажам од тоа што сум. Сакам да бидам среќна пред се, а тоа значи дека ќе им се претставувам на луѓето онаква каква што сум“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 23:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега