На првиот ден од кампањата искршени партиски штабови

 

Непознат сторител или сторители го искршиле стаклото од излогот на штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Кисела Вода.

Кандидатот за градоначалник на оваа партија во Кисела Вода, Јохан Тарчуловски утрово го осуди инцидентот и рече дека се надева дека зад него не стојат политички опоненти.

 

 

 

 

25.09.2017 - 11:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа