На пластични операции се „навлекла“ кога имала 17 години: Сакала да стане жива Барбика, а сега не може да си најде работа поради тоа (ФОТО)

Барбара Луна Сипос од Будимпешта има само 22 години и никако не може да се вработи, бидејќи „мажите не можат да се контролираат кога се во близина на една таква згодна девојка“ пишуваат странските медиуми. Така наводно тврди нејзиниот поранешен сопруг кој дали еден куп пари за „доградување“ на овој интернет модел.

Таа обожава да си игра со барбики и е маѓепсана од нивната убавина, па посакала и самата да изгледа како нив и како што се чини и тргнало од рака, само што сега не може да се вработи поради тоа.

Барбара првата естетска операција на градите ја има направрено на 17 години и веднаш се „навлекла“ на таа природа, па потрошила дури 135 илјади фунти за да личи на Барбика.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 09:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега