На некои места невремето се уште трае- моменталната состојба во градови низ Македонија

По неверемето со силен дожд и град што попладнево го зафати Скопје, во некои делови од земјава се уште има услови за нестабилно време.

На некои места невремето се уште трае, а ова е моменталната состојба и температури по градовите низ Македонија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.08.2020 - 20:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега