На која и стојат подобро: Цеца и сопругата на Лукас во исти панталони (фото)

 

Цеца Ражнатовиќ на својот концерт носеше фустан кој имавме прилика да го видиме на Соња Вуксановиќ оваа година.

Иако во текот на бурниот развод меѓу Сораја и Аца Лукас, Цеца го поддржа колегата, пејачката не крие дека му се допаѓа стилот на Соња.

На Цеца се повеќе и се допаѓа стилот на Соња, па во ноември имавме прилика да ја видиме како носи комбинација која ја носеше Соња во април.

 

 

 

 

 

14.11.2017 - 16:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа