На кого личи малиот Стефан: - дилема за која зборува цел Балкан (фото)

Наследникот на Ѓоковиќ за првпат се појави во јавност додека го бодреше својот татко  во друшто на мајка си Јелена, но секако според балканската традиција, прво нешто што сите забележаа и се прашуваа е на кого личи Стефан?

Некои велеа дека личи на Срѓан Ѓоковиќ, додека други пак неговиот чичко Горан Ѓоковиќ.

Сепак поголем дел од фановите мислат дека Стефан наликува на неговиот дедо. Погледнете па сами пресудете.

 

 

 

 

 

16.07.2018 - 20:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега