На Кардиологија молк - каква е состојбата на Амди Бајрам?

Молк на скопска Кардиологија по информациите дека пратеникот од партијата на Ромите, Амди Бајрам доживела срцев удар. Од таму освен потврда дека Бајрам попладнево е примен, нема информации за тоа каква е неговата состојба. Press24 веќе објави дека Амди Бајрам имал срцев удар, но не успеавме да дојдеме до информации за тоа каква е неговата состојба и дали Бајрам се наоѓа во животна опасност. 

09.01.2014 - 23:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега