На Боки13 му се слоши во судница

Здравствената состојба на првообвинетиот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски повторно се влоши и затоа денеска беше прекинато судењето за Рекет на кое сведочи Камчева.

 Јовановски доби нагон за повраќање. Среде poчиште на обвинетиот му се слоши при што беше повикана лекарска екипа, а судијката одреди пауза, објави порталот Вечер.

Камчева досега сведочеше за тоа како започнала сагата на семејството Камчеви.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.12.2019 - 11:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега