МВР со детали за трупот најден на паркинг во Аеродром

Во 20 часот и 50 минути во Скопје пријавено е дека на улица „Методија Шаторлов Шарло“ од балкон паднал маж.

Се работи за 52-годшниот Ѓ.Ч.  од село Велгошти, охридско, кој за жал веднаш починал.

  Од страна на доктор од Итна медицинска помош била констатирана смрт. Извршен е увид на местото на настанот, се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

21.04.2018 - 13:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа