МВР со детали: Нема траги на насилство на телото на починатата во Охрид

Четириесет и двегодишна жена во Охрид е пронајдена почината во нејзиниот стан.

Од извршениот увид, во координација со Јавен обвинител, во присуство на медицински и полициски екипи, како и по извршената обдукција, била констатирана смрт без траги на насилство.

14.01.2022 - 16:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега