Муцунски и даде голем предизвик на Данела Арсовска: Дали ќе го прифати?

Тимчо Муцунски и даде голем предизвик на независниот кандидат за градоначалник Данела Арсовска, поддржана од ВМРО-ДПМНЕ. Имено, преку видео на социјалните мрежи Муцунски и даде предизвик на Данела, во 82 секунди да ги презентира клучните проекти за Град Скопје.

Овде може да го погледнете цело видео. 

22.10.2021 - 14:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега