Му се слошило и паднал - Мртов маж најден на улица во Скопје

Во 15.00 часот во СВР Скопје, од Итна медицинска помош било пријавено дека на булеварот „Кочо Рацин“ бил пронајден починат 60-годишниот Т.К. од Битола.

Според пријавеното, тој починал додека се движел пеш, му се слошило и паднал.

Била констатирана смрт без траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител, телото било  дадено на обдукција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 15:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега