Му прости прељуба само неколку дена откако се породи, а сега повторно ја изневери и тоа со другарка на нејзината сестра

Верувањето е дека оној што еднаш ќе изневери, ќе го направи тоа повторно, го докажува и Тристан Томпсон.

Имено, кошаркарот кој е татко на детето на една од најможните семејства, Карадашијан, повторно ја изневерил Клои, ријалити ѕвездата и тоа ни повеќе ни помалку, туку со најдобрата другата на нејзината помлада сестра Кајли Џенер.

После тоа, Клои решила овој пат дефинитивно да стави точка на врската со Тристан со кој во април годинава ја доби ќеркката Тру.

Странските таблоиди пренесуваат дека Тристан и Џордан Вудс се видени како разменуваат нежности и бакнежи во ножен клуб, а кога ова го дознала Клои повеќе не сакала да слуша оправдувања.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 10:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега