Му дадоа убаво име на бебето: Се породи македонската водителка

Македонската водителка Јована Аврамовска која голема популарност стекна како водителка на емисијата Фчерашни новости стана мајка.

Таа и нејзиниот сопруг Предраг го добија своето прво дете.

Водителката убавата вест ја соопшти на социјалните мрежи.

Имено, таа и Предраг добија син, кој го крстија Илин.

15.09.2021 - 15:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега