Мртва жена пронајдена во Скопје

Околу 08,30 часот во СВР-Скопје било пријавено дека на улицата „Македонско Косовска бригада-4“ била пронајдена почината 78-годишната В.Н.

По наредба на јавен обвинител телото на починатата е дадено на обдукција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2019 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега