Мртов маж ронајден во куќа во Велес

 

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 05:30 часот во СВР Велес било пријавено дека во семејна куќа на ул. „Петар Михов“ во Велес бил пронајден починат 40-годишниот Т.К., без траги на насилство. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Велес, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.04.2020 - 15:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега