Мртов маж пронајден во стан во Скопје

Вчера околу 10.34 часот во Полициска станица Карпош било пријавено дека во во стан на улица „Вич“ во Скопје бил пронајден починат М.Ш.(54).

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција, при што било констатирано дека нема траги на насилство.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2019 - 16:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега