Мртов маж пронајден во Гевгелија

Вчера во 13 часо и 20 минути, било пријавено дека во стан на улица „Сава Михајлов“ во Гевгелија, бил пронајден починат И.И.(57) од село Дедино, бeз траги на насилство, информираа денес од СВР Струмица.

Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2019 - 16:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега