Морничаво: Го снимала синот како вози велосипед, а тогаш забележала нешто и веднаш повикала полиција (видео)

Луис Лентон од Девон доживеала шок кога јасно ја погледнала снимката на која нејзиниот син вози велосипед.

Загрижената мајка воочила „дух“ на снмка која ја направила истиот ден.

Загрижената жена веднаш поставила прашање до надлежните институции дали во таа напуштена зграда има некој. Одговор повеќе или помалку ја збунил, бидејќи во зградата наводно немало никој освен обезбедувањето.

„На снимката се наоѓа жена во викторијански фустан и прилично сме сигурни дека не станува збор за обезбедувач“, рекла мајката.

 

 

 

 

14.06.2018 - 20:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега