Моника на 36. години роди девојче со помош на непознато донатор - важи за една од најскромните светски ѕвезди

42-годишната Моника Круз е забележана на улиците на Мадрид после пазарење во пронадвници на познатиот шпански бренд. Моника не се оптеретува со брендови, но и тоа како води сметка за добриот стил, Во Мадрид пазарела во шик комбинација.

Моника која во 2013 година во Мадрид родила девојче кое го крстила Антонела, со помош на непознаат донатор, не само што е неоптеретена со марки, туку и не користи ботокс.

Monika Kruz u Madridu

Таа не се труди да има „испеглано лице“, туку гордо позира со сите свои брчки.

Monika na Nedelji mode u Madridu, u julu ove godine

Ѕвездата на серијата „Чекор напред“ која нашата публика ја засака преку филмот „Пиратите од Карибите:  На чудни плими“ некогаш ја мешаат со својата славна сестра Пенелопе Круз, која била со неа на породувањето.

Сестрите Моника и Пенелопе имаат брат, пејачот Едуардо Круз. Меѓу нив владее идилична семејна атмосфера. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.11.2019 - 19:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега