Моментални температури пред полноќ низ Македонија

Времето за време на викендот ќе биде сончево и многу топло за овој период од годината.

Утре максималните температури повторно ќе бидат до 28 степени, в недела до 29, а в понеделник до 30 степени, а ова се моменталните температури пред полноќ:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.10.2019 - 23:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа