Момче со убодна рана пронајдено на улица во Чаир

 

Момче со убодна рана било пронајдено во Чаир, информира МВР.

„Вчера во 15:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улицата „Втора македонска бригада“ во Скопје, бил пронајден 29-годишниот В.Н., кој имал убодна рана. В.Н. бил префрлен во Ургентен центар за укажување на лекарска помош. Полицијата мерки за расчистување на случајот“, соопшти полицијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.12.2019 - 16:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега