Момче нападнато во Градски парк во Скопје

Утринава околу 04:25 часот во Полициската станица Карпош, 25-годишниот А.Ф.Ш.  од Скопје пријавил дека истиот ден во 03:20 часот пред дискотека во Градски Парк физички бил нападнат од две непознати лица, кои дошле со патничко возило.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

11.08.2018 - 12:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега