Момче нападнато во автобус на ЈСП

Околу 13.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Александар Македонски“, во автобус на ЈСП кој сообраќал во правец од Бит Пазар кон Автокоманда, група млади лица физички го нападнале 18-годишниот Ф.S. од Скопје, по што побегнале.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега