Момче нападнато пред ресторан во Охрид

 

Момче било нападнато синоќа пред угостителски објект во Охрид, Како што информираат од полиција, синоќа во 02:30 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје 19-годишниот Д.К. од Охрид пријавил дека истиот ден околу 00:50 часот на улицата „Живко Чинго“ пред угостителски објект бил физички нападнат од страна на четири лица.

Полицијата презема потребни мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.12.2018 - 15:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега