Момче нападнато од три лица пред угостителски објект во Скопје

 

Рано утринава во 02:30 часот во СВР Скопје, 23-годишниот Ш.С. од Скопје пријавил дека на 13.01.2020 околу 23:45 часот, пред угостителски објект на ул.„Тодор Чангов“, бил физички нападнат од три лица. Полицијата информира дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2020 - 14:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега