Момче нападнато на паркинг пред скопски ресторан

 

Синоќа во 00:10 часот во СВР Скопје, 28-годишниот Б.Р. од Скопје пријавил дека на 04.12.2019 околу 22:00 часот на паркинг пред угостителски објект на ул.„Васил Ѓоргов“ бил физички нападнат од едно лице, информира МВР. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2019 - 16:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега