Момче искасано од куче скитник во Ново Лисиче

Ново каснување од куче Скопје е пријавено во полиција. Вчера во 17:40 часот во Полициската станица Аеродром 36-годишниот Д.М. од Скопје пријавил дека на 12.12.2018 година околу 18:30 часот на булевар “Видое Смилески - Бато“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата подколеница.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.12.2018 - 10:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега