Младо момче прободено со остар предмет во Скопје

Во текот на вчерашниот ден, во Полициска станица Карпош, Е.С.(39) од Скопје пријавено е дека на 17.01.2020 околу 18.00 часот Љ.С.(18) бил прободен со остар предмет во десната надколеница, по што бил пренесен во Градската општа болница „8 Септември“.

Од страна на лекар му биле констатирани тешки телесни повреди. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.01.2020 - 14:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега