Младо момче нападнато со рачка од секира во Кучевиште

 

Младо момче од Љубанци било нападнато со рачка од секира  од страна на И.М од Кучевиште.

На 05.07.2020 околу 00.40 часот во СВР Скопје, В.П.(18) од село Љубанци, скопско, пријавил дека на 04.07.2020 во 20.00 часот на ул.„6“ во село Кучевиште, скопско, поради претходно недоразбирање, бил нападнат со рачка од секира од И.М.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега