Младиот Србин кој вчера се полил со бензин, починал во Ургентен центар

Почина 27-годишниот Србија кој вчера се обиде да се самозапали во шумата Бањица. Како што пишуваат српските медиуми, тој починал во Ургентен центар, а ова не е првпат да се обиде да се самоубие.

Надлежните органи спроведоа истрага, но засеганема сомнителни околности.

Како што вчера објавија српските медиуми, синоќа во шумата Бањица е пронајден 27-годишен маж кој со тешки изгореници бил пренесен во Ургентниот центар.

 

24.09.2021 - 15:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа