Млад скопјанец моли за помош: Му исчезна сопругата

Вчера во 21.00 часот во Полициската станица Гази Баба, 25-годишниот Ф.М. од Скопје пријави дека на 11.09.2018 година во 10.00 часот, од непознати причини, од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга А.Д.(27) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

14.09.2018 - 14:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега