Мислите дека ова е змија - чекајте додека ја видите главата на ова суштество

 

Друштвените мрежи во последните денови се преплавени со видео од необично суштество, кое со своето долгнавесто тело и ползење потсетува на змија, но дека станува збор за нешто друго сведочи главата чиј облик потсетува на чекан.

Погледнете:

 

 

 

17.07.2017 - 12:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа