Мисајловски: Мириса на убедлива победа

Мириса на убедлива победа, пишува кратко на својата Фејсбук страница потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски.

 

28.10.2021 - 12:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега