Милошоски: Шилегов откри мочани пелени и го спаси Скопје

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, на својот Фејсбук профил ги коментира синоќешните случувања во Скопје кај Скопјанка.

-Ова е таа историска вечер кога ШилегOFF повика посебните единици на МВР и АРМ, откри мочани пелени и го спаси Скопје, напиша Милошоски.

Вели со оваа акција се докажал и спремни сме за НАТО.

 

 

 

 

20.09.2018 - 10:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега