Милица Тодоровиќ и Весна Џогани се опуштија на свадба: Во ултра кратко фустанче приредија рај за машките очи (видео)

Покрај редовните тезги кој ги имаат пејачите, тие често пеат и на свадби каде им приредуваат луди забави на младоженците и гостите.

Така беше и овој пат кога на една свадбена прослава пееја Милица Тодоровиќ и Весна Џогани.

Но, освен со нивниот глас тие ги освоија гостите, особено мажите со ултра кратките фустанчиња кои ги носеа двете.

Тодоровиќ во еден момент стана и замеша покрај Весна, по што таа не и остана рамнодушна, погледнете.

 
 
 
View this post on Instagram

@milicatodorovicofficial #wedding #dance #love #sheisthebest

A post shared by Djordje Djogani (@djoganivesna) on Feb 10, 2019 at 3:01pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 18:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега