Мицкоски со порака до разочараните: Ова е последната шанса за спас на Македонија

Не се сите исти. Ние сме различни. Ова е ново време. Ова е последната шанса за спас на Македонија. Спас на државата која нашите предци ја создале, а наша обврска е да ја сочуваме.
Глас за помалите партии е глас за Заев. Можеби имаме некои разлики, но нас сите Македонија нѐ обединува, наведува во видео пораката лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 10:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега