Мицкоски: Сложни и обединети за Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва беше на комитската вечер организирана во ОК Сарај.

Тој беше присутен заедно со генералниот секретар на партијата Игор Јанушев и шефот на кабинетот Златко Перински.

-Вечерва заедно со генералниот секретар Игор Јанушев присуствувавме на комитска вечер организирана од ОК Сарај.  Сложни и обединети, за Македонија, напиша Мицкоски на својот Фејсбук профил.

 

 

 

18.10.2018 - 22:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега